Dekarz, dachy skośne *440 - 550 Euro netto/tydzień

Opis oferty
Data:
15.07.2020
Nr ref.:
NL *(WB )
Miejsce:
cała Holandia, Holandia
Język:
Angielski

stanowisko

Kontakt

do rekrutera

Oferujemy
  • Wynagrodzenie * 440€ - 550€ netto / tydzień
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • Ubezpieczenie zdrowotne zapewnione oraz opłacane przez pracodawcę
  • Zakwaterowanie ( bungalow / dom lub mieszkanie ) zapewnione i opłacone przez pracodawcę
  • Umowę na warunkach holenderskich
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy lub samochód służbowy ( zwrot 0.19€/km)
  • Dojazd do pracy do 35 km
Zakres obowiązków

NOWE BUDOWNICTWO !

  •     Układanie dachówki na dachach skośnych
  •     Prace dekarskie przy pokryciach dachowych bitumicznych i / lub EPDM
  •     Konserwacja dachów, naprawa oraz montaż urządzeń służących do odprowadzania wody z powierzchni dachów.
  •     Wykonywanie podkładów pod pokrycia dachowe oraz montaż wyłazów i świetlików
  •     Izolacje dachów i stropodachów

Narzędzia ręczne i środki ochrony osobistej zostaną dostarczone przez agencję

Wymagania

REFERENCJE OD POPRZEDNIEGO PRACODAWCY - warunek konieczny

  •     Minimum 7  lata doświadczenia jako dekarz - DACHY SKOŚNE - warunek konieczny
  •     Doświadczenie w układaniu dachówki na dachach skośnych - warunek konieczny
  •     VCA - warunek konieczny
  •     Komunikatywna znajomość j.angielskiego - warunek konieczny
  •     Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  •     Własne buty ochronne i kask

Administratorem danych jest WORK 4 YOU GLOBAL sp. z o.o.. z siedzibą w Rybniku Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

stanowisko