HYDRAULIK z j.angielskim i prawem jazdy 500 Euro netto/ tydzień

Opis oferty
Data:
24.05.2019
Nr ref.:
EN/91
Miejsce:
cała Holandia, Holandia
Język:
Angielski

stanowisko

Kontakt

do rekrutera

Oferujemy
  • wynagrodzenie: tygodniowo 500 euro netto/40 h
  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich ( nadgodziny płatne według taryfy CAO, pieniądze wakacyjne i urlopowe płatne extra)
  • zakwaterowanie ( jednoosobowe pokoje z dostępem do internetu )
  • ubezpieczenie
  • transport ( samochód służbowy, karty paliwowe )
Zakres obowiązków
  • usuwanie doraźnych awarii, naprawy i modernizacja sieci instalacji i urządzeń.
  • układanie, spawanie, uszczelnianie rur, montaż specjalistycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia, ilości przepływu wody, gazu, ropy itp.
  • przeglądy sieci rur doprowadzających do domów, budynków i zakładów przemysłowych ciepłą i zimną wodę, gaz i odprowadzających ścieki
  • utrzymanie w budynkach prawidłowego funkcjonowania instalacji ciepłej i zimnej wody, centralnego ogrzewania oraz instalacji gazowych i kanalizacyjnych

Prace wykonywane są najczęściej na podstawie rysunków technicznych.

Wymagania
  • komunikatywna  znajomość języka angielskiego lub niemieckiego ( w tym znajomość języka branżowego - warunek konieczny)
  • minimalnie 3 lata doświadczenia na stanowisku hydraulika
  • gotowość przejścia kursów doszkalających
  • prawo jazdy kat.B- warunek konieczny, samodzielny dojazd do pracy

Administratorem danych jest WORK 4 YOU GLOBAL sp. z o.o.. z siedzibą w Rybniku Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

stanowisko