MONTER RUSZTOWAŃ 420-500 Euro netto/ 40h

Opis oferty
Data:
16.09.2019
Nr ref.:
NL(F)
Miejsce:
cała Holandia, Holandia
Język:
Angielski

stanowisko

Kontakt

do rekrutera

Oferujemy
  • Wynagrodzenie -  420 - 500€ netto / tydzień ( 40h )
  • Zakwaterowanie bezpłatne
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
  • Ubezpieczenie zdrowotne bezpłatne
Zakres obowiązków
  • Dobór elementów do rusztowania, sprawdzenie ich jakości
  • Przygotowanie terenu pod rusztowanie
  • Montaż, ustawienie rusztowań (metalowych, drewnianych, pomostów) na placu budowy
  • Łączenie poszczególnych elementów rusztowania za pomocą klamer i złączek
  • Układanie i zabezpieczanie pomostów roboczych
  • Sprawdzanie całej konstrukcji pod kątem bezpieczeństwa
  • Demontaż rusztowań po zakończeniu pracy
Wymagania
  • Doświadczenie w pracy jako monter rusztowań
  • Odpowiedni stan zdrowia wskazany na zaświadczeniu lekarskim uprawniającym do pracy na wysokości powyżej 3 m,
  • Szkolenia bhp (wstępne ogólne, instruktaż stanowiskowy, okresowe)
  • Znajomość j.angielskiego mile widziana
  • Prawo jazdy kat.B mile widziane

Administratorem danych jest WORK 4 YOU GLOBAL sp. z o.o.. z siedzibą w Rybniku Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

stanowisko