MURARZ / KAMIENIARZ z j.angielskim * 13.50Euro netto/h

Opis oferty
Data:
09.10.2019
Nr ref.:
NL(IW)
Miejsce:
okolice Rijssen, Holandia
Język:
Angielski

stanowisko

Kontakt

do rekrutera

Oferujemy
  • Wynagrodzenie 13.50 € netto / godzinę
  • Zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę ,pokoje 1 osobowe ( mieszkania w pełni wyposażone z dostępem do internetu )
  • Ubezpieczenie zdrowotne,koszt 20.44 € tygodniowo
  • Umowę na warunkach holenderskich
  • Transport do pracy zagwarantowany przez pracodawcę (bezpłatny)
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
Zakres obowiązków
  • Murowanie fundamentów, ścian nośnych, osłonowych i działowych
  • Przygotowanie ścian pod murowanie
  • Przygotowanie właściwej zaprawy murarskiej
  • Pokrywanie stropów i ścian zaprawą tynkarską, zacieranie na ostro lub gładko
Wymagania
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zawodzie murarz/ kamieniarz
  • Komunikatywna znajomość j.angielskiego - warunek konieczny
  • Prawo jazdy - warunek konieczny
  • Własne ubranie robocze oraz buty ochronne

UWAGA - PRACA W ŚRODKU I NA ZEWNĄTRZ

Administratorem danych jest WORK 4 YOU GLOBAL sp. z o.o.. z siedzibą w Rybniku Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

stanowisko