Pracownik pralni ( fizyczny ) z prawem jazdy kat. B * 10.62 Euro brutto/ h + dodatki

Opis oferty
Data:
15.07.2020
Nr ref.:
NL *( FL )
Miejsce:
Koudekerk aan den Rijn, Holandia
Język:
Polski

stanowisko

Kontakt

do rekrutera

Oferujemy

PRACA NA 2 ZMIANY : 6:00 - 15:00 &  11:30 - 19:15

  • Polską umowę o pracę ( przy kontrakcie na 6 miesięcy ) lub umowę zlecenie ( przy kontrakcie na 3 miesiące ) , druk A1
  • Zakwaterowanie w Holandii, koszt 99€/ tydz. , pokoje 2 osobowe ( mieszkania, domy, kamienice lub hotele )
  • Ubezpieczenie opłacane w Polsce
  • Wynagrodzenie wypłacane miesięcznie ( 10tego ) + możliwość zaliczek po przepracowaniu 5 dni ( 200zł )
  • Możliwość przejazdu kredytowanego
  • Stawka: 10,60 € brutto/h powyżej 21 go roku życia
  • 18-20 lat 8,49 € brutto/ h
  • Zmiany popołudniowe : dodatek 122.5 % - 145% w zależności od ilości nadgodzin
  • Praca w soboty : cały dzień 150%
  • Nadgodziny powyżej 36h : 5h - 112.5% , 10h - 125%, 15h - 150%
  • + 8 procent dodatek wakacyjny
  • + dodatki zmianowe, za nadgodziny i za prace w weekendy
  • WYJAZDY ORGANIZOWANE SĄ Z REGUŁY W CZWARTKI I NIEDZIELE
Zakres obowiązków
  • Rozpakowywanie brudnej pościeli ( poszewki, koce, ręczniki ) ze szpitali, hoteli, domów opieki
  • Sortowanie pościeli
  • Praca przy maszynach prasujących & krochmalących
  • Składanie prania i przygotowanie do wysyłki

WAŻNE :

  1. praca NIE jest odpowiednia dla kandydatów wrażliwych na przykre zapachy
  2. mokre prześcieradło waży ok 1 kg
  3. firma preferuje kandydatów / kandydatki o wzroście min 1.60cm ( ze względu na wielkość maszyn niższe osoby mogą mieć trudności w wykonywaniu pracy )
  4. na pralni obowiązują normy dzienne
  5. temperatura na pralni - w zależności od działu - jest wyższa od pokojowej

Wymagania

Przy tej ofercie jest wymagane posiadanie ubezpieczenia w Polsce w ZUSie min 30 dni przed rozpoczęciem pracy u nas, lub też potwierdzenie, że przebywał Pan /Pani 30 dni w Polsce przed podjęciem pracy u nas.

  • Prawo jazdy - warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na pralni
  • Znajomość j.angielskiego mile widziana
  • Doświadczenie w pracy fizycznej (praca stojąca)
  • Buty ochronne ( stalkapy )

Administratorem danych jest WORK 4 YOU GLOBAL sp. z o.o.. z siedzibą w Rybniku Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

stanowisko