Produkcja ( mięso wieprzowe ) * 300 - 350 Euro netto / tydz.

Opis oferty
Data:
07.08.2020
Nr ref.:
NL ( FL/ nl )
Miejsce:
Scherpenzeel, Boxtel, Groenlo, Holandia
Język:
Polski

stanowisko

Kontakt

do rekrutera

Oferujemy

Znajomość j.angielskiego NIE JEST WYMAGANA

  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo ( w piątki )
  • Stawka 10.77 € brutto/ h (średnie wynagrodzenie netto na tydzień 300 - 350€ )
  • Kandydaci poniżej 20 r/ż 8.62 € brutto/ h
  • Zakwaterowanie, pokoje 2 osobowe, koszt 99 €/ tydzień
  • Ubezpieczenie, koszt 25.76€/ tydz.
  • Dojazd do pracy :
  1. rower ( do 8 km ), koszt wypożyczenia roweru 5€ / tydz.
  2. samochodem służbowym ( kierowca bezpłatnie ), koszt 3.70 € dziennie, max 18.50 €/ tydz.
  • Pomoc w załatwieniu nr BSN ( sofii )
  • Pomoc w otwarciu konta bankowego / holenderskiego
  • Po zakończeniu współpracy możliwość rozliczenia dochodów w polskim urzędzie skarbowym & odzyskanie podatku

Zakres obowiązków

  • Przyuczenie do pracy na nożu
  • Pakowanie mięsa w folię, a następnie do pudełek
  • Sortowanie mięsa wg barwy i masy
  • Czyszczenie brudnych skrzynek i układanie na paletach
  • Układanie skrzynek z mięsem na paletach
  • Wkładanie mięsa do maszyny/na taśmę produkcyjną
  • Wieszanie solonego mięsa na haki i wywóz do wędzarni
  • Odcinanie resztek tłuszczu z mięsa
Wymagania

  • Chęć pracy w temperaturze 5'c - 8'c
  • Chęć pracy w systemie zmianowym
  • Własne ubranie  ocieplane ( bielizna, skarpety, bluzy ,wkładki do butów )

UBRANIE ROBOCZE ORAZ OBUWIE GUMOWE ZAPEWNIA PRACODAWCA

  • Własna pościel oraz naczynia kuchenne
  • Własne konto bankowe
  • Środki na przejazd do NL oraz wyżywienie na 2 tygodnie
  • Zaświadczenie o niekaralności - warunek konieczny

Administratorem danych jest WORK 4 YOU GLOBAL sp. z o.o.. z siedzibą w Rybniku Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

stanowisko