Produkcja przekąsek *10.43 Euro brutto/ godz

Opis oferty
Data:
14.10.2019
Nr ref.:
NL (IW)
Miejsce:
Aalsmeer, Leerdam, Utrecht, Wijchen, Nijmegen etc, Holandia
Język:
Angielski

stanowisko

Kontakt

do rekrutera

Oferujemy
  • Wynagrodzenie 10.43 € brutto/ godzinę ( wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)
  • Zakwaterowanie w pokojach 1 lub 2 osobowych,koszt 105 € tygodniowo ( mieszkania w pełni wyposażone z dostępem do internetu )
  • Umowę na warunkach holenderskich
  • Transport do pracy zagwarantowany przez pracodawcę
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
  • Ubezpieczenie zdrowotne,koszt 23.60 € tygodniowo
Zakres obowiązków
  • Pakowanie przekąsek
  • Wymiana folii w maszynie pakujacej
  • Wizualna kontrola jakości produktów
  • Naklejanie naklejek informacyjnych na opakowania
  • Układanie paczek z przekąskami w większych pojemnikach
  • Mycie pojemników na przekąski

UWAGA - PRACA NA 2 ZMIANY ( 6.00 : 14:00 / 14:00 - 22:00 )

PRACODAWCA ZAPEWNIA UBRANIE ROBOCZE

Wymagania
  • Komunikatywna znajomość j.angielskiego - warunek konieczny
  • Mile widziane prawo jazdy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

UWAGA - CZYSTA, STERYLNA PRACA Z ŻYWNOŚCIĄ - NA TERENIE ZAKŁADU PRACY OBOWIĄZUJE ZAKAZ NOSZENIA PIERŚCIONKÓW, KOLCZYKÓW, BRANSOLETEK, MAKIJAŻU, SZTUCZNYCH / POMALOWANYCH PAZNOKCI.

KANDYDACI PROSZENI SĄ O DOJAZD DO BIURA W HOLANDII

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 10:00 - 15:00

Administratorem danych jest WORK 4 YOU GLOBAL sp. z o.o.. z siedzibą w Rybniku Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

stanowisko