SPAWACZ MIG / MAG * 12 Euro brutto / h - 15 Euro brutto/ h

Opis oferty
Data:
09.10.2019
Nr ref.:
NL(IW)
Miejsce:
Region Gemert, Holandia
Język:
Angielski

stanowisko

Kontakt

do rekrutera

Oferujemy
  • Wynagrodzenie 12 € brutto/ godzinę - 15€ brutto / godzinę
  • Zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę ,pokoje 1-2  osobowych  ( mieszkania w pełni wyposażone z dostępem do internetu ) , koszt 93.00€ tygodniowo
  • Ubezpieczenie zdrowotne,koszt 25.66 € tygodniowo
  • Umowę na warunkach holenderskich
  • Transport do pracy zagwarantowany przez pracodawcę, koszt 6.00€ dziennie
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
Zakres obowiązków
  • Spawanie różnego rodzaju konstrukcji stalowych metoda MIG/ MAG
Wymagania
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego ( lub j.niemieckiego lub j.holenderskiego
  • Spawacze bez znajomości j. obcego z doświadczeniem zawodowym minimum 5 lat zapraszamy do aplikowania
  • Prawo jazdy - warunek konieczny
  • Mile widziane certyfikaty spawalnicze
  • Własne ubranie robocze oraz obuwie ochronne

Administratorem danych jest WORK 4 YOU GLOBAL sp. z o.o.. z siedzibą w Rybniku Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

stanowisko