Szklarnia - zbiory truskawek * 10.21 Euro brutto/ h

Opis oferty
Data:
10.07.2020
Nr ref.:
NL (IW/Z)
Miejsce:
Someren, Helmond, Holandia
Język:
Angielski

stanowisko

Kontakt

do rekrutera

Oferujemy
  • Wynagrodzenie 10.21 Euro brutto/ h (średnio 38 h/ tygodniowo, możliwe nadgodziny)
  • Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych, koszt 79.50 Euro/ tydzień
  • Ubezpieczenie płatne 24.82 Euro/ tydzień
  • Umowę na warunkach holenderskich
  • Opiekę polskiego koordynatora
Zakres obowiązków
  • Prace porządkowe na terenie szklarni i poza szklarnią
  • Pielenie chwastów, podcinanie pędów
  • Sadzenie nowych sadzonek
  • Zbieranie truskawek

PRACA CAŁOROCZNA, DOJAZD DO PRACY ROWEREM ok. 10km

( TO NIE JEST OFERTA SEZONOWA - PRACE NA SZKLARNI TRWAJĄ CAŁY ROK )

Wymagania
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w pracach polowych , sadownictwie lub szklarni
  • Komunikatywna znajomość j.angielskiego
  • Własna pościel ( lub koc, śpiwór, poduszka )
  • Własne przybory kuchenne ( garnek, talerz, kubek, sztućce )
  • Własne ubranie robocze i buty

Administratorem danych jest WORK 4 YOU GLOBAL sp. z o.o.. z siedzibą w Rybniku Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

stanowisko