work4you
Wyszukaj ofertę spośród ofert

Operator MASZYN (Produkcja Opakowań) * 425 € netto/ tydzień (I/M)

Miejsce pracy: Nieuwleusen, Holandia
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Zobacz inne ogłoszenia pracodawcy
Termin zlecenia
od: 23.10.2021
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 425 € / tydzień netto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Ilość dostępnych etatów:

Jesteś doświadczonym operatorem maszyn produkcyjnych?

Oferta pracy krótko lub długoterminowej, dla kandydatów indywidualnych
- z komunikatywną znajomością j. angielskiego i prawem jazdy

Przyjedź w ten weekend, start pracy w poniedziałek!

Miejsce pracy: Nieuwleusen i okolice

 Pracodawca oferuje:

Wynagrodzenie wypłacane co tydzień: 425 € netto/ tydzień

WYMAGANIA

 Prześlij nam:

Aktualne CV w j. angielskim
(sprawdź, czy wpisałeś aktualny nr telefonu, oddzwonimy)

Pamiętaj
o ZAŚWIADCZENIU O ZAMELDOWANIU z Polski
(dostaniesz je w Urzędzie Miasta lub załatwisz przez Profil Zaufany)

W trakcie interview porozmawiamy po angielsku o Twoim doświadczeniu zawodowym i planach na najbliższe tygodnie.

Przypominamy!
Zapewnione zakwaterowanie nie jest maksymalnie wyposażone, będziesz potrzebować przyborów kuchennych, własnej pościeli, a także środków na przejazd oraz wyżywienie na ok. 2 tygodnie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

 Co będziesz robił?

Będziesz ustawiał i obsługiwał maszyny do produkcji opakowań do żywności. Będziesz również kontrolował jakość wyprodukowanych produktów.

Praca na 2 zmiany.

UDOGODNIENIA

Potrzebujesz zakwaterowania?
Skorzystaj z naszych pokoi 2 osobowych, które opłaca pracodawca

Pracodawca zapewnia holenderską umowę o pracę (pamiętaj! możesz jechać na kilka tygodni, kilka miesięcy lub na stałe)
Pracodawca zapewnia i opłaca Twoje ubezpieczenie
Pracodawca zapewnia dojazd do pracy - samochodem lub rowerem

Zapraszamy do kontaktu:
rekrutacja@work4you.global
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)