work4you
Wyszukaj ofertę spośród ofert

Kafelkarz/ płytkarz (własny samochód) * 500 - 600 € netto/ tydzień (VJ)

Miejsce pracy: Maastricht, Holandia
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Zobacz inne ogłoszenia pracodawcy
Termin zlecenia
od: 23.09.2021
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 500 € - 600 € / tydzień netto
Język: niemiecki

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Ilość dostępnych etatów:

Jesteś doświadczonym płytkarzem/ kafelkarzem i masz własny samochód na dojazdy do pracy?
Posiadasz własne narzędzia takie jak mikser, maszyna do cięcia płytek, laser, wiertarka, szlifierka kątowa?
Aplikuj! Mamy pracę dla Ciebie!

Oferta pracy krótko lub długoterminowej, dla kandydatów indywidualnych
- z komunikatywną znajomością j. angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego i własnym samochodem

Przyjedź w ten weekend, start pracy w poniedziałek!

Miejsce pracy: rejon Limburgii, Maastricht, Heerlen, Sittard, Kerkrade

 Pracodawca oferuje:

Wynagrodzenie wypłacane co tydzień: 500 - 600 € netto/ tydzień
Wynagrodzenie dla osób samozatrudnionych (ZZP lub A1): 27 - 30 €/ h

WYMAGANIA

Język: angielski

 Prześlij nam:

Aktualne CV w j. angielskim lub niemieckim
(sprawdź, czy wpisałeś aktualny nr telefonu, oddzwonimy)

W trakcie interview porozmawiamy po angielsku lub niemiecku o Twoim doświadczeniu zawodowym i planach na najbliższe tygodnie.

Przypominamy!
Zapewnione zakwaterowanie nie jest maksymalnie wyposażone, będziesz potrzebować przyborów kuchennych, własnej pościeli, a także środków na przejazd oraz wyżywienie na ok. 2 tygodnie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

 Co będziesz robić?

Pracując w starym i nowym budownictwie będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie podłoża, przycinanie płytek, a także ich układanie/ przyklejanie - zarówno na klej jak i na cement.
Twoim zadaniem będzie również wypełnianie szczelin między płytkami różnymi spoinami.

UDOGODNIENIA

Potrzebujesz zakwaterowania?
Skorzystaj z naszych pokoi jednoosobowych, które opłaca pracodawca

Pracodawca zapewnia holenderską umowę o pracę (pamiętaj! możesz jechać na kilka tygodni, kilka miesięcy lub na stałe)
Pracodawca zapewnia i opłaca Twoje ubezpieczenie
Pracodawca zapewnia zwrot kosztów dojazdu do pracy

Zapraszamy do kontaktu:
rekrutacja@work4you.global
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)