work4you
Wyszukaj ofertę spośród ofert

Operator programista CNC * 450 - 500 € netto/ tydzień (SEC)

Miejsce pracy: Roosendaal, Holandia
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Zobacz inne ogłoszenia pracodawcy
Termin zlecenia
od: 23.09.2021
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 450 € - 500 € / tydzień netto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Ilość dostępnych etatów:

Szukasz pracy jako operator CNC? Potrafisz programować i kalibrować sprzęt na podstawie rysunku technicznego?

Oferta pracy krótko lub długoterminowej, dla kandydatów indywidualnych

- z komunikatywną znajomością j. angielskiego

Przyjedź w ten weekend, start pracy w poniedziałek!

Miejsce pracy: Roosendaal

  • Pracodawca oferuje:

Wynagrodzenie wypłacane co tydzień: 450 - 500 € netto/ tydzień

Dodatki za pracę zmianową i nadgodziny płatne według CAO

WYMAGANIA

  • Prześlij nam:

Aktualne CV w j. angielskim (sprawdź, czy wpisałeś aktualny nr telefonu, oddzwonimy)

W trakcie interview porozmawiamy po angielsku o Twoim doświadczeniu zawodowym i planach na najbliższe tygodnie.

Przypominamy! Zapewnione zakwaterowanie nie jest maksymalnie wyposażone, będziesz potrzebować przyborów kuchennych, własnej pościeli, a także środków na przejazd oraz wyżywienie na ok. 2 tygodnie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Co będziesz robić?

Jako pracownik firmy zajmującej się produkcją profesjonalnych urządzeń do grillowania oraz bufetów chłodniczych i grzewczych (witryny gastronomiczne, gabloty, lady) będziesz obsługiwać maszyny CNC (Trumpf, Amada, Safan i OTC). Do Twoich obowiązków będzie należeć przygotowywanie materiałów, programowanie i kalibracja sprzętu zgodnie z rysunkiem technicznym, kontrola jakości i regulacja urządzeń, konserwacja i dbałość o dobry stan techniczny maszyn

Pracujemy na 2 zmiany: 6.00 - 15.00 / 15.00 - 23.00

UDOGODNIENIA

Potrzebujesz zakwaterowania?

Skorzystaj z naszych pokoi 1 osobowych, które opłaca pracodawca

Pracodawca zapewnia holenderską umowę o pracę (pamiętaj! możesz jechać na kilka tygodni, kilka miesięcy lub na stałe)

Pracodawca zapewnia i opłaca Twoje ubezpieczenie

Pracodawca zapewnia dojazd do pracy - samochodem lub rowerem

Zapraszamy do kontaktu:
rekrutacja@work4you.global
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)