Work4You Global
Wyszukaj ofertę spośród ofert

Samotna Pani, Worms, 1600€

Numer telefonu: 324401554
Strona internetowa: www.seniornaplus.pl
Miejsce pracy: Worms, Niemcy
Stanowisko: Inny
Zobacz inne ogłoszenia pracodawcy
Termin zlecenia
od: 20.02.2022 do 20.04.2022
Wymiar pracy: Inny
Stawka: 1 600 € / miesiąc netto
Język: niemiecki

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
Ilość dostępnych etatów: 1

Do opieki jest sympatyczna Pani w wieku 85 lat (wzrost 160 cm, waga 60 kg). Seniorka przeszła zawał, cierpi na rozrzedzenie krwi, orientacja czasowa lekko zaburzona, porusza się za pomocą rolatora, czasami przy zmęczeniu przesiada się na wózek inwalidzki, jedzenie musi być krojone, nosi wkładki dla poczucia komfortu.

Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym (miasto).

Do dyspozycji opiekunki jest pokój z dostępem do internetu, własna łazienka. Sklep osiągalny pieszo (10min.), na ofercie jest dostępny rower.

WYMAGANIA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Prowadzenie domu
  • Przygotowywanie posiłków
  • Pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach
  • Robienie zakupów

UDOGODNIENIA

  • Stabilne i legalne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie
  • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • Całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu
  • Wsparcie koordynatora podczas pobytu w Niemczech