Work4You Global
Wyszukaj ofertę spośród ofert

Szwaczka

Numer telefonu: 505 176 000
Strona internetowa: hrnavigator.com.pl
Miejsce pracy: Weil am Rhein, Niemcy
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Zobacz inne ogłoszenia pracodawcy
Termin zlecenia
od: 23.01.2022
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 10,15 € / h brutto
Język: niemiecki

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość dostępnych etatów:

- miejsce pracy: Weil am Rhein,

- umowę o pracę tymczasową,

- podstawową stawkę 10,15 euro brutto/h (1600 - 1800 euro netto),

- legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),

- możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy,

- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

WYMAGANIA

  • doświadczenie w pracy jako szwaczka,
  • znajomość języka niemieckiego – mile widziana,
  • doświadczenie w szyciu na maszynach przemysłowych JUKA, stębnówka, overlock, dziurkarka itp.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obróbka materiałów pod zamówienie Klienta (maseczki, plecaki, pościele – bardzo szeroki asortyment),
  • obsługa maszyn do szycia,
  • kontrola jakości wykonanego produktu.

UDOGODNIENIA

- zapewnienie bezpłatnego zakwaterowania.