Work4You Global
Wyszukaj ofertę spośród ofert

Elektryk Budowlany - POMOCNIK (Bez Języka) * 14.17 - 16.30 € brutto/ h + dodatki (BE)

Miejsce pracy: Diksmuide, Belgia
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Zobacz inne ogłoszenia pracodawcy
Termin zlecenia
od: 23.01.2022
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 14,17 € - 16,30 € / h brutto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Ilość dostępnych etatów:

Jesteś pomocnikiem elektryka z rocznym doświadczeniem? Szukasz pracy w Belgii?

Oferta pracy długoterminowej, dla kandydatów indywidualnych

- mile widziana znajomość j. angielskiego

Przyjedź w ten weekend, start pracy w poniedziałek!

Miejsce pracy: Diksmuide, Bruksela, Brugia, Gandawa

  • Pracodawca oferuje:

Wynagrodzenie wypłacane co tydzień (w czwartek) lub co miesiąc: 14.17 - 16.30 € brutto/ h

Możliwość negocjowania stawki

Dodatkowe bonusy w postaci płatnego urlopu, premii na koniec roku (trzynasta pensja), składki emerytalnej i zasiłku na dziecko

Potrzebujesz zakwaterowania?

Przygotuj 50 € kaucji zwrotnej i skorzystaj z naszych pokoi 2 osobowych (koszt 95 €/ tydzień) lub 1 osobowych (koszt 110 €/ tydzień).
Oferujemy ładne i czyste pokoje w domach i mieszkaniach.

KAUCJA 50 € jest jednorazowa, wpłacana przed przyjazdem do Belgii i zwracana przy wyprowadzce.

WYMAGANIA

  • Prześlij nam:

Aktualne CV (sprawdź, czy wpisałaś/wpisałeś aktualny nr telefonu, oddzwonimy)

Na wyjazd przygotuj:

Środki na przejazd oraz wyżywienie na 2 tygodnie, własną pościel, podstawowe przybory kuchenne

oraz ubranie robocze i buty ochronne.

Pamiętaj o dowodzie osobistym i prawie jazdy (jeśli jest wymagane),

dokument musi być ważny co najmniej 6 m-cy i być w dobrym stanie

(pracodawca nie akceptuje skanów oraz uszkodzonych/ pękniętych dokumentów).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Co będziesz robić?

Będziesz odpowiedzialny za serwis, wykrywanie awarii, naprawy i konserwację oraz wykonanie, montaż i uruchamianie instalacji elektrycznych w zakładach przemysłowych lub budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej.

UDOGODNIENIA

Pracodawca zapewnia belgijską umowę o pracę (pamiętaj! możesz jechać na kilka miesięcy lub na stałe)

Pracodawca zapewnia i opłaca Twoje ubezpieczenie zdrowotne oraz wypadkowe

Pracodawca zapewnia dojazd do pracy, po opłaceniu jednorazowej kaucji zwrotnej, samochodem (200 €), skuterem (140 €), rowerem (60 €)

Pracodawca zapewnia pomoc koordynatora mówiącego w Twoim ojczystym języku

Zapraszamy do kontaktu:
rekrutacja@work4you.global
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)