Work4You Global
Wyszukaj ofertę spośród ofert

Pracownik produkcyjny w zakładach mięsnych

Numer telefonu: +48778881217
Strona internetowa: www.sbaflex.pl
Miejsce pracy: Boxtel, Holandia
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Zobacz inne ogłoszenia pracodawcy
Termin zlecenia
od: 03.12.2022 do 31.12.2022
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 11,06 € / h brutto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość dostępnych etatów: 10

SBA Flex jest międzynarodową agencją pracy z siedzibą główną w Tilburgu.
Oferujemy pracę w sektorze spożywczym, produkcyjnym, logistycznym i metalowym.
Zapewniamy zakwaterowanie, transport oraz ubezpieczenie zdrowotne.
Dajemy możliwość długoterminowej współpracy w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasi klienci to firmy z branży przetwórstwa mięsnego specjalizujące się w produkcji gotowych produktów mięsnych (szynki, tatar, produkty grillowane).

WYMAGANIA

  • Znajomość języka nie jest wymagana
  • Chęć do pracy w chłodzie (średnia temp. 7 stopni Celsjusza).
  • Dyspozycyjność na dłużej.
  • Motywacja do pracy zmianowej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Praca w zakładach mięsnych na różnych stanowiskach:
- sortowanie poporcjowanych kawałków mięsa i pakowanie gotowych produktów mięsnych według zamówień klientów (foliowanie, ważenie) (Boxtel),
- pakowanie mielonego mięsa wołowego (tatar - tzw. Amercian Fillet) na tacki (Eersel)
- grillowanie produktów mięsnych najwyższej jakości (wieprzowina i drób) (Tilburg),
- załadunek różnego rodzaju mięsa do samochodów ciężarowych na dziale ekspedycji (Boxtel,),
- kontrola jakości gotowych produktów oraz pakowanie i przygotowanie do transportu (Boxtel).

UDOGODNIENIA

  • SYSTEM BONUSOWY – bonus rekomendacyjny (120 EUR), bonus dla nowych pracowników (60 EUR) – zapytaj o szczegóły!
  • Długoterminowe zatrudnienie.
  • Dodatki zmianowe (117%-162,5%) i dodatek za pracę w chłodzie (wybrane zakłady).
  • Zakwaterowanie blisko miejsca pracy.
  • Transport rowerem lub samochodem z miejsca zakwaterowania do pracy i z powrotem.
  • Obsługę kadrowo-administracyjną w języku niderlandzkim, angielskim, polskim i rumuńskim.