Work4You Global
Wyszukaj ofertę spośród ofert

Operator maszyn produkcyjnych

Strona internetowa: www.interkadra.pl
Miejsce pracy: Lommel, Belgia
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Zobacz inne ogłoszenia pracodawcy
Termin zlecenia
od: 27.09.2022
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 13,54 € / h brutto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość dostępnych etatów:

  • Belgijską umowę,

  • dwutygodniowy kurs wprowadzający dla każdego nowego operatora,

  • po ukończeniu szkolenia, stawka początkowa wynosi 13,54 euro brutto za godzinę + 0,26 euro za zmianę dzienną i popołudniową (wynagrodzenie wypłacane jest co tydzień),

  • nocki płatne w wysokości 130%,

  • możliwość pracy w sobotę - płatne na poziomie 150%,

  • premia roczna (8,33% rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca tego roku do czerwca następnego roku,

  • możliwość zakwaterowania (dodatkowo płatne).

WYMAGANIA

W mowie: B1 , W piśmie: A1
Język: holenderski
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego,

  • mile widziany własny środek transportu lub prawo jazdy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Praca z maszyną etykietującą,
  • praca z maszyną do pakowania w folię i wagą,

  • kontrolowanie pracy maszyny do układania palet,

  • przygotowywanie zamówień,

  • kontrola jakości,

  • wypełnianie raportów jakościowych i raportowanie do liderów zmiany.

UDOGODNIENIA

Możliwość zakwaterowania (dodatkowo płatne).