Work4You Global
Wyszukaj ofertę spośród ofert

Inzynier Elektryk Studenci z tytulem zawodowym

Numer telefonu: 015226598480
Strona internetowa: www.fara-personal.de
Miejsce pracy: Frankfurt am Main, Niemcy
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Zobacz inne ogłoszenia pracodawcy
Termin zlecenia
od: 02.01.2023
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 16 € / h brutto
Język: niemiecki

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość dostępnych etatów: 15

Firma FARA Personal GmbH obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

ELEKTRYK/ ELEKTROMONTER INZYNIER

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

WYMAGANIA:

  • Mlode osoby po studiach z tytulem inzyniera, najlepiej Politechnika.
  • Kierunki: Elektryka, Mechatronika, Automatyka oraz podobne.
  • Jezyk angielski lub niemiecki na min. poziomie B1.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • PRACA PELEN ETAT 2/3 ZMIANY- MOZLIWE WEEKENDY + NADGODZINY
  • KONTROLA KONCOWA ZLOZONYCH SZAF STEROWNICZYCH
  • PRACA U WIODACEGO PRODUCENTA ELEKTRO

OFERUJEMY:

  • DODATEK DO MIESZKANIA LUB BEZPLATNA KWATERA
  • PLATNE NADGODZINY + WEEKENDY
  • BEZPLATNA ODZIEZ ROBOCZA + OSPRZET
  • NIEMIECKA UMOWA O PRACE + NIEMIECKIE SWIADCZENIA
  • DIETA DZIENNA
  • PLATNE URLOPY+ PREMIE: ZA JEZYK, AUTO, SWIATECZNE, WAKACYJNE
  • DLUGOTERMINOWE ZLECENIA
  • POLSKOJEZYCZNY KOORDYNATOR
  • STAWKI WG. STANOWISKA do 21€ brutto

WYMAGANIA

W mowie: B1 ,
Język: angielski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

UDOGODNIENIA