Work4You Global
Wyszukaj ofertę spośród ofert

Pracuj na produkcji! OD ZARAZ! [Dańdówka]

Numer telefonu: 570445821
Miejsce pracy: Sosnowiec, Polska
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Zobacz inne ogłoszenia pracodawcy
Termin zlecenia
od: 24.11.2022 do 31.12.2022
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 3 500 zł - 4 500 zł / miesiąc brutto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość dostępnych etatów: 10

Jesteśmy agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - During Polska Sp. z o.o. wpisana do rejestru pod numerem: 15357.Współpracujemy z firmami produkcyjnymi na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna posiadająca zakłady w Polsce, Włoszech, Meksyku i Chinach. Firma jest wiodącym producentem elektroniki na świecie, posiada nowoczesny park maszyn i wykorzystuje najnowsze technologie.

Montaż płytek elektrycznych/Praca na linii maszyn produkcyjnych

Miejsce pracy: Sosnowiec (Dańdówka)

SZYBKI I PRZEJRZYSTY PROCES REKRUTACJI:

Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, spodziewaj się:

1. Telefonu od Kingi z działu HR, która przeprowadzi z tobą wstępną rozmowę.

2.Jeśli pozytywnie przejdziesz rozmowę z działem HR, czeka Cię spotkanie z naszym klientem bezpośrednio w firmie.

3.No i na koniec, spodziewać się możesz oferty, bądź telefonicznego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

Jeśli czujesz, że pasujesz na to stanowisko to - ślij swoje #CV już teraz!

Prosimy o załączenie klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

WYMAGANIA

W mowie: B1 ,

To praca dla Ciebie jeśli:

  • Możesz pracować na 3 zmiany- od poniedziałku do soboty
  • Masz doświadczenie - MILE WIDZIANE
  • Dobry wzrok lub sprawność fizyczn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Tym zajmiesz się na stanowisku:

Montaż płytek elektrycznych

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • lakierowanie płytek elektronicznych
  • prace lutownicze
  • prace monterskie

Praca na linii maszyn:

  • Obsługa i koordynacja pracy kilku maszyn na produkcji
  • Praca w ruchu

UDOGODNIENIA

Pracując u nas otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat
  • wynagrodzenie podstawowe 3350 zł brutto
  • premię frekwencyjną w wysokości 350 zł brutto
  • premię powitalną przez pierwsze 3 miesiące w wysokości 300 zł brutto/msc
  • dodatek do godzin nocnych 20%
  • dodatek za pracę w zaplanowaną w sobotę
  • możliwość zdobycia premii uznaniowej
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych dla osób chętnyc