work4you
Wyszukaj ofertę spośród ofert

SPAWACZ MAG/ OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO (PPS)

Miejsce pracy: Memmingen, Niemcy
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Zobacz inne ogłoszenia pracodawcy
Termin zlecenia
od: 19.04.2021
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 13,00 € / h brutto
Język: niemiecki

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość dostępnych etatów:

Dla naszego klienta z miejscowości Memmingen poszukujemy kandydatów na stanowisko
SPAWACZ MAG/ OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO

Oferujemy
-Wynagrodzenie 13 € brutto/h (wypłacane raz w miesiącu)
-40€ netto diety za każdy przepracowany dzień
-Umowę o pracę na warunkach niemieckich

WYMAGANIA

W mowie: A2 ,
-Podstawowa znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny)
-Prawo jazdy oraz własny samochód (warunek konieczny)
-Doświadczenie na ww. stanowisku min. 3 lata (warunek konieczny)
-Aktualne certyfikaty spawalnicze (warunek konieczny)
-Umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego (warunek konieczny)
- Gotowość do podjęcia pracy od zaraz w systemie 3 - zmianowym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

-Spawanie elementów ze stali czarnej o grubości do 12 mm
-Obsługa robota spawalniczego CLOSS

UDOGODNIENIA

-Pomoc w organizacji zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy (zawsze pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni, łazienki i internetu)
-Możliwość pobierania co tygodniowych diet ( 200€ za przepracowane 5 dni)