work4you
Wyszukaj ofertę spośród ofert

OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO (HUM)

Miejsce pracy: Hohenmölsen (okolice Lipska), Niemcy
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Zobacz inne ogłoszenia pracodawcy
Termin zlecenia
od: 08.03.2021
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 2 350,00 € / miesiąc netto
Język: niemiecki

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość dostępnych etatów:

Dla naszego klienta, producenta maszyn rolniczych z miejscowości Hohenmölsen (okolice Lipska) poszukujemy kandydatów na stanowisko:
OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO

Oferujemy
•Wynagrodzenie przy przepracowanych 168 h (22 dni robocze) ok . 2350 € netto miesięcznie
•Możliwość zrobienia płatnych nadgodzin +25%
•Umowę o pracę na warunkach niemieckich

WYMAGANIA

W mowie: B1 ,
•Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
•Doświadczenie na ww. stanowisku min. 3 lata oraz (warunek konieczny)
•Prawo jazdy oraz własny samochód (warunek konieczny)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

•Spawanie złożonych elementów z grubej i cienkiej blachy według listy części i rysunku technicznego
•Obsługa robotów spawalniczych
•Niezależne ustawianie i wyposażanie robotów spawalniczych
•Wykonanie procedur testowych i poprawek
•Zapewnienie jakości produkowanych części poprzez kontrole wymiarowe i korekty programowe
•Wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych i naprawczych

UDOGODNIENIA

•Pomoc w organizacji zakwaterowania (zawsze pokój 1 osobowy z dostępem do kuchni, łazienki i internetu- koszt ok. 250€- 400€netto miesięcznie )