work4you
Wyszukaj ofertę spośród ofert

Monter aluminiowych kadłubów * 14 - 16.5 Euro netto/ h

Miejsce pracy: Holandia, Holandia
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Zobacz inne ogłoszenia pracodawcy
Termin zlecenia
od: 01.03.2021
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 14,00 € / h netto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Ilość dostępnych etatów:

Dla naszego klienta z Holandii poszukujemy kandydata na stanowisko
Monter aluminiowych kadłubów

•Wynagrodzenie * 14,00 - 14.50 Euro netto/ h na umowie holenderskiej ( pierwsze wynagrodzenie po 1 tyg. pracy )
•Wynagrodzenie * 16,00 - 16.50 Euro netto/ h na umowie portugalskiej ( pierwsze wynagrodzenie po 2 tyg. pracy )
•Ubezpieczenie zdrowotne: na umowie holenderskiej koszt 25,80€ tygodniowo, opłacane przez pracownika
•Ubezpieczenie zdrowotne: na umowie portugalskiej ubezpieczenie opłaca pracodawca
•Zwrot kosztów dojazdu do pracy 0.19 Euro/ km
•Możliwość zatrudnienia na umowę agencyjną oraz ZZP

WYMAGANIA

•Aktualne cv w j. angielskim
•VCA / SCC DOK 18
•Komunikatywna znajomość j. angielskiego
•Prawo jazdy kat. B ( samodzielny dojazd do pracy samochodem służbowym)
•Minimum 2 lata doświadczenia w budowie aluminiowych jachtów
•Własne obuwie i ubrania robocze
•Własna pościel/ koc/ poduszka oraz przybory kuchenne
•Środki na przejazd oraz wyżywienie na ok. 2 tygodnie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

•Wykonanie konstrukcji aluminiowej
•Regulacja i montaż aluminiowych konstrukcji katamaranów i kadłubów statków

Praca w warsztacie

UDOGODNIENIA

•Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo na obu umowach
•Praca na zmiany, w weekendy, stałe nadgodziny.
•Zakwaterowanie : pokoje 1 osobowe opłacane przez pracodawcę