work4you
Wyszukaj ofertę spośród ofert

OPERATOR LASESERA/ PROGRAMISTA (PPS)

Miejsce pracy: Esslingen, Niemcy
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Zobacz inne ogłoszenia pracodawcy
Termin zlecenia
od: 01.03.2021
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 12,00 € / h brutto
Język: niemiecki

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość dostępnych etatów:

Dla naszego klienta z miejscowości Esslingen poszukujemy kandydatów na stanowisko:
OPERATOR LASERA/ PROGRAMISTA

Oferujemy
•Wynagrodzenie od 12 € do 14 € brutto/h, w zależności od doświadczenia (wypłacane raz w miesiącu)
•40 € netto diety za każdy przepracowany dzień
•Umowę o pracę na warunkach niemieckich

WYMAGANIA

W mowie: A2 ,
•Komunikatywna znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny)
•Prawo jazdy oraz własny samochód (warunek konieczny)
•Doświadczenie na ww. stanowisku min. 3 lata (warunek konieczny)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

•Obsługa lasera Trumpf
•Przygotowanie detalu pod obróbkę
•Cięcie blach o różnych grubościach
•Wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją konstrukcyjną
•Samodzielne programowanie (w zależności od doświadczenia)

UDOGODNIENIA

•Pomoc w organizacji zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy (zawsze pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni, łazienki i internetu-koszt w zależności od lokalizacji od 250-450 € netto miesięcznie)
•Możliwość pobierania co tygodniowych diet ( 200€ za przepracowane 5 dni)