work4you
Wyszukaj ofertę spośród ofert

DEKARZ- DACHY PŁASKIE (DKS)

Miejsce pracy: Biel, Szwajcaria
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Zobacz inne ogłoszenia pracodawcy
Termin zlecenia
od: 01.03.2021
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 33,00 CHF / h brutto
Język: niemiecki

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość dostępnych etatów:

Dla naszego klienta z miejscowości Biel poszukujemy kandydatów na stanowisko:
DEKARZ

Oferujemy
•Wynagrodzenie 33 CHF Brutto/h
•17 CHF netto diety dziennej
•Umowę o pracę na warunkach szwajcarskich

WYMAGANIA

W mowie: B1 ,
•Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
•Doświadczenie na ww. stanowisku min 3 lata (warunek konieczny)
•Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
•Prawo jazdy oraz własny samochód (warunek konieczny)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

•Wykonywanie przedmiarów, obmiarów, inwentaryzacji oraz rozliczeń robót dekarskich.
•Obijanie blachą elementów drewnianych, montowanie rynien i rur spustowych
•Krycie dachów
•Wykonywanie izolacji dachów i stropodachów
•Konserwacja oraz naprawa dachów

*Prace wykonywane są na dachach płaskich

UDOGODNIENIA

•Pomoc w organizacji zakwaterowania (pokoje jedno lub dwu osobowe w hotelach, bądź pensjonatach- koszt 500-900 CHF netto w zależności od lokalizacji)