work4you
Wyszukaj ofertę spośród ofert

STOLARZ MEBLOWY Z WŁASNYM SAMOCHODEM * 550€ NETTO/ TYDZ

Miejsce pracy: Tilburg, Holandia
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Zobacz inne ogłoszenia pracodawcy
Termin zlecenia
od: 01.03.2021
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 550,00 € / tydzień netto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Ilość dostępnych etatów: 2

Dla naszego klienta z okolic Tilburga poszukujemy kandydatów na stanowisko
Stolarz meblowy/ wykończeniowy z własnym samochodem

Oferujemy
Wynagrodzenie 550 Euro netto/ tydzień
Umowę na warunkach holenderskich
Ubezpieczenie , koszt 25,00 € / tydz.

WYMAGANIA

W mowie: B1 ,
Aktualne cv w j. angielskim
Komunikatywna znajomość j. angielskiego - warunek konieczny
Prawo jazdy oraz własny samochód na dojazdy do pracy - warunek konieczny
Doświadczenie jako stolarz meblowy - minimum 3 lata
Własne narzędzia do pracy
Własne obuwie robocze
Własna pościel/ koc/ poduszka oraz przybory kuchenne
Środki na przejazd oraz wyżywienie na ok. 2 tygodnie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Wykonczenia sklepowe

Montaż drzwi, podłóg, ościeżnic, drzwi, schodów, sufitów, ścian, parapetów i / lub innych konstrukcji (drewnianych)

Montaż listew różnego rodzaju m.in. meble sklepowe

Praca w 4 sklepach w obrebie Zwolle, później możliwe kolejne projekty

UDOGODNIENIA

Zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę