Kafelkarz * 16 Euro brutto/ h

Opis oferty
Data:
16.09.2020
Nr ref.:
IRL (C)
Miejsce:
Newry, Irlandia Północna
Język:
Angielski

stanowisko

Kontakt

do rekrutera

Oferujemy
  • Godziny pracy: 8: 00-18: 00 od poniedziałku do piątku (od 40 - 45 h tygodniowo )
  • Wynagrodzenie 16.00 € brutto / h ( wynagrodzenie wypłacane w funtach szterlingach )
  • Płatne nadgodziny
  • Zapewniamy mieszkanie ( pokój 1 osobowy o dobrym standardzie ,

koszt 200€ / miesiąc oraz  około  50 € media / miesiąc )

  • Wypłaty - tygodniówki ( pierwsza wypłata w drugim tygodniu pracy )
  • Płatne urlopy
  • Firmowy system emerytalny
  • Premie pracownicze
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Bezpłatna opieka ubezpieczeniowa
  • Karta świadczeń pracowniczych
  • Parking samochodowy na miejscu
  • Rozwój pracowników - szkolenia
  • Zakładanie kont
  • Uzyskiwanie numerów ubezpieczenia społecznego ( National Insurance Number )
Zakres obowiązków

• Przycinanie płytek do kształtu i rozmiaru, dopasowywanie do  brodzików, umywalek itp.
• Układanie płytek ściennych i podłogowych
• Naprawianie lub usuwanie uszkodzonych płytek z powierzchni przed i po jej związaniu
• Kontrola jakości - upewnianie się,  że płytki przylegają do przeszkód oraz w ciasnych zakrętach i nieparzystych przestrzeniach za pomocą narzędzi mechanicznych i ręcznych
• Przygotowywanie i zastosowanie zaprawy lub kleju
• Układanie płytek zgodnie z planami projektowymi
• Oczyszczanie  i poziomowanie  powierzchni przeznaczonej do układania płytek
• Usuwanie  nadmiaru zaprawy i nakładanie niezbędnego wykończenia

Wymagania
  • Własne środki na przelot ( dojazd ) do Irlandii Północnej
  • Własne środki na wyżywienie na 2 tygodnie
  • Minimalne doświadczenie w kafelkowaniu - 3 lata
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j.angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy
  • Chęć pracy oraz zamieszkania w Irlandii Północnej na długi czas ( oferta nie jest przeznaczona dla kandydatów na oferty krótkoterminowe / kilkutygodniowe )

Administratorem danych jest WORK 4 YOU GLOBAL sp. z o.o.. z siedzibą w Rybniku Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

stanowisko