Operator centrów obróbczych z umiejętnością programowania * 16 Euro brutto/ h + 6,3% dodatku

Opis oferty
Data:
15.01.2021
Nr ref.:
FIN (K)
Miejsce:
Vaasa, Finlandia
Język:
Angielski

stanowisko

Kontakt

do rekrutera

Oferujemy
  • Wynagrodzenie 16 Euro brutto/ h + 6,3% dodatku
  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Finlandii
  • Po przepracowaniu okresu próbnego ( 6 m-cy ) zwrot kosztów podróży do 150,00€ ( zwrot jednorazowy na podstawie przedstawionych rachunków / biletów )
  • Kontrakt na minimum 6 m-cy ( na warunkach fińskich )
  • Ubezpieczenie wypadkowe zapewnione przez pracodawcę
  • Wynagrodzenie wypłacane 2 razy w miesiącu ( co 2 tygodnie )
  • Zakwaterowanie ( pokoje 1 osobowe, koszt 100,00€ / 2 tygodnie )
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym, koszt wynajmu samochodu 30,00-50,00€ / m-c + benzyna

Uwaga : czas oczekiwania na decyzję pracodawcy 1-2 tygodnie

Zakres obowiązków

Programowanie i obsługa centrów obróbczych

  • Frezowanie / wytaczanie
  1. FPT AREA-EV8 + TRT30-PT2530
    - ruchy X = 10000 Y = 3500 Z = 1500
    - stół obrotowy 2500x3000, długość ruchu 1500 mm, maksymalne obciążenie robocze 30 ton.
    - stół 5500 * 2500
    - 60 miejsc na narzędzia
  2. MITSUI SEIKI
    - ruchy X = 1200 Y = 1200 Z = 900
    - 120 miejsc na narzędzia
    - max obciążenie 1600kg
    - palety 800 * 800 6 szt
  3. Pionowe centrum obróbcze MAZAK
    - ruchy X = 1120 Y = 510 Z = 510
    - max obciążenie robocze 800kg
  4. Poziome centrum obróbkowe SCHARMANN ECOCUT 2
    - ruchy X = 2500 Y = 2000 Z = 900 W = 800
    - max obciążenie robocze 6000 kg
    - 55 miejsc na narzędzia
  • Tokarki
  1. Tokarki CNC MAZAK QUICK-TURN 30 N - Ø400 * 1016
  2. Tokarka CNC MAZAK QUICK-TURN 10 N - Ø200 * 500
  3. Tokarka CNC MAZAK QUICK-TURN 28 U - Ø400 * 1000
  4. Sterowanie CNC tokarki konwencjonalnej HEID Fagor - Ø800 * 3000
  5. Tokarka konwencjonalna SASTA SAC 150 - Ø300 * 1500
  6. Tokarka konwencjonalna 1M63B - Ø315 * 3000
  7. Tokarka karuzelowa BULLARD - Ø1500 * 1000

Wymagana umiejętność programowania i obsługi przynajmniej jednej z powyższych maszyn

Wymagania
  • Aktualne cv w j.angielskim
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w programowaniu i obsłudze centrów obróbczych CNC
  • Komunikatywna znajomość j.angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chęć wyjazdu na kontrakt długoterminowy
  • Środki finansowe na przejazd do Finlandii oraz wyżywienie na 2 tygodnie ( po okresie próbnym jednorazowy zwrot kosztów przejazdu do 150,00€ - zwrot na podstawie przedstawionych rachunków/ biletów )

Administratorem danych jest WORK 4 YOU GLOBAL sp. z o.o.. z siedzibą w Rybniku Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

stanowisko