Operator wózka RT * 12.00 Euro brutto/h + dodatki zmianowe

Opis oferty
Data:
15.01.2021
Nr ref.:
NL (IJ)
Miejsce:
Roosendaal, Nieuwegein, Holandia
Język:
Angielski

stanowisko

Kontakt

do rekrutera

Oferujemy
  • Wynagrodzenie: 12,00€ brutto / h + dodatki zmianowe, praca na 3 zmiany

00:00 - 06:00 145%     21:00 - 00:00 135%     Sobota 150%         Niedziela 200 %

  • Zakwaterowanie (pokoje 2 osobowe), koszt 95,00/ tydz. lub zwrot kosztów własnej lokacji mieszkaniowej do 95,00€/ tydz.
  • Ubezpieczenie zapewnione przez pracodawcę
  • Transport do pracy - 4,00€ / dzień lub zwrot kosztów dojazdu własnym transportem
  • Umowa na warunkach holenderskich
Zakres obowiązków
  • Przewóz, załadunek, rozładunek towarów na wózkach typu RT
  • Zbieranie zamówień na magazynie ( różne systemy voice pick, słuchawki )
  • Pozostałe prace magazynowe
Wymagania
  • Aktualne cv w j.angielskim
  • Znajomość j.angielskiego na poziomie min. B1
  • Prawo jazdy kat . B, własne auto ( warunek konieczny )
  • Doświadczenie w obsłudze wózków typu RT + certyfikat ( warunek konieczny )
  • Chęć pracy na 3 zmiany
  • Własne ubranie robocze i buty ochronne
  • Własna pościel (lub koc, śpiwór, poduszka)
  • Własne przybory kuchenne (garnek, talerz, kubek, sztućce)

Administratorem danych jest WORK 4 YOU GLOBAL sp. z o.o.. z siedzibą w Rybniku Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

stanowisko