Pakowanie żywności *10.77 Euro brutto/ godz

Opis oferty
Data:
30.11.2020
Nr ref.:
NL (IW/H)
Miejsce:
Wijchen, Culemborg, Almere, Woerden, Holandia
Język:
Angielski

stanowisko

Kontakt

do rekrutera

Oferujemy
  • Wynagrodzenie 10.77 € brutto/ godzinę
  • Stawka wiekowa:
  1. 18 lat - 5.77 € brutto/ godzinę
  2. 19 lat - 6.76 € brutto/ godzinę
  3. 20 lat - 8.62 € brutto/ godzinę
  • Dodatki za pracę zmianową i nadgodziny - według CAO
  • Zakwaterowanie - pokoje 2 osobowe, koszt 110 - 117 Euro/ tydz + free wi - fi
  1. osoby w wieku 18-19 lat - nie płacą czynszu,
  2. osoby w wieku 20 lat - połowa czynszu,
  3. osoby powyżej 20 r.ż. - pełna opłata
  • Holenderska umowa o pracę
  • Ubezpieczenie zdrowotne, koszt 23.60 € tygodniowo
  • Dojazd do pracy zapewniony przez pracodawcę:
  1. Rowerem - do 10km od miejsca zamieszkania
  2. Samochodem służbowym/ busem - powyżej 10km od miejsca zamieszkania
Zakres obowiązków
  • Pakowanie kiełbasek, przekąsek, sera
  • Wymiana folii w maszynie pakującej
  • Wizualna kontrola jakości produktów
  • Naklejanie naklejek informacyjnych na opakowania
  • Układanie paczek z przekąskami w większych pojemnikach
  • Mycie pojemników na przekąski

Godziny pracy:

  1. 06.00 – 14.00 / 15.00
  2. 14.00 / 15.00 – 22.00 / 00.00
  3. 22.00 – 06.00

PRACODAWCA ZAPEWNIA UBRANIE ROBOCZE

Wymagania
  • Aktualne cv w j.angielskim
  • Chęć podjęcia pracy na długi okres czasu
  • Komunikatywna znajomość j.angielskiego - warunek konieczny
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wymagane doświadczenie w pracy na produkcji

UWAGA - CZYSTA, STERYLNA PRACA Z ŻYWNOŚCIĄ - NA TERENIE ZAKŁADU PRACY OBOWIĄZUJE ZAKAZ NOSZENIA PIERŚCIONKÓW, KOLCZYKÓW, BRANSOLETEK, MAKIJAŻU, SZTUCZNYCH / POMALOWANYCH PAZNOKCI.

KANDYDACI PROSZENI SĄ O DOJAZD DO BIURA W HOLANDII

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 10:00 - 15:00

Administratorem danych jest WORK 4 YOU GLOBAL sp. z o.o.. z siedzibą w Rybniku Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

stanowisko