POMOCNIK MAGAZYNIERA/POMOCNIK PRACOWNIKA PRODUKCJI- produkcja rolet (SNE)

Opis oferty
Data:
23.11.2020
Nr ref.:
PEU 24 00368
Miejsce:
Memmingen, Niemcy
Język:
Niemiecki

stanowisko

Kontakt

do rekrutera

Oferujemy
  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, omawiane bezpośrednio z pracodawcą (pokoje 1 lub 2 osobowe w pensjonatach lub prywatnych kwaterach, koszt 250 € netto miesięcznie-potrącane z wynagrodzenia pod koniec każdego miesiąca)
  • Wynagrodzenie na okresie próbnym (6 miesięcy) - 10,90 € brutto/h , po okresie próbnym - 12,11 € brutto/h

Dodatki za:

  • pracę od 23:00 + 25 %
  • za niedziele + 50 %
  • za dni wolne + 100%
  • za pracę powyżej 161 godzin w miesiącu + 25 %

* Na ofercie jest wymagany test na COVID 19

Zakres obowiązków

Praca na produkcji rolet

  • Przenoszenie części na przenośnik rolkowy (ciężka praca)
  • Podnoszenie opakowań na wózkach rolkowych
  • Wkładanie materiału do formy, wyjmowanie części hartowanych
  • Sortowanie towaru według specyfikacji na etykietach
  • Kompletacja towaru do transportu opakowania ważą od 15kg- 25kg do maksymalnie 80kg)

Wymagania
  • Podstawowa znajomość j. niemieckiego
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 4 zmianowym od godz. 5:00-14:00, 14:00-24:00 lub 7:00-16:30, 23:00-06.00 + pracę w soboty  (jest też możliwość pracy w niedziele i święta)
  • Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku

* Oferta pracy jest przeznaczona dla kandydatów znajdujących się na terenie Niemiec

Administratorem danych jest WORK 4 YOU GLOBAL sp. z o.o.. z siedzibą w Rybniku Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

stanowisko