Pracownik produkcji (pakowanie i przetwarzanie mięsa drobiowego) -praca bez znajomości języka niemieckiego (SNE)

Opis oferty
Data:
30.11.2020
Nr ref.:
PW 00325
Miejsce:
Haren, Niemcy
Język:
Polski

stanowisko

Kontakt

do rekrutera

Oferujemy
  • Wynagrodzenie 10,15€  brutto/h
  • 25 % dodatku za pracę na nocnej zmianie
  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Gwarantowane od 35 h do 40 h pracy w tygodniu
  • Zwrot kosztów dojazdu z zakwaterowania na miejsce pracy
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania (pokoje jedno lub dwu osobowe omawiane z pracodawcą, koszt 250 € netto miesięcznie)
Zakres obowiązków
  • Pakowanie i wycinanie mięsa drobiowego
  • Działania związane z przetwarzaniem mięsa (cięcie/praca nożem)
  • Sortowanie i rozdrabnianie mięsa
Wymagania
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (warunek konieczny)
  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego
  • Wytrzymałość fizyczna
  • Gotowość podjęcia pracy w niskich temperaturach (+4 do +6)
  • Gotowość do podjęcia pracy na dwie zmiany :

    6:00 – 15:00 lub 7:00 – 16:00, 15:00 – 16:00 – 1:00      (pierwsza zmiana pracuje również w soboty)

Po przyjeździe na miejsce należy zabrać ze sobą 30 € netto wpłaty kaucji za pierwsze noce zakwaterowania

Z powodu obecnej sytuacji związanej z COVID-19 na ofercie jest obowiązkowe przejście 5 dniowej kwarantanny w Niemczech (zakwaterowanie jest opłacone przez pracodawcę, należy na ten czas zaopatrzyć się w  jedzenie) . W trakcie i pod koniec kwarantanny firma niemiecka przeprowadza testy na obecność koronawirusa. Po otrzymaniu wyniku negatywnego kandydat już kolejnego dnia może rozpocząć pracę.

Administratorem danych jest WORK 4 YOU GLOBAL sp. z o.o.. z siedzibą w Rybniku Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

stanowisko