Spawacz 135 lub 136 / monter * 460-470 Euro netto/ tydzień

Opis oferty
Data:
15.01.2021
Nr ref.:
NL (E)
Miejsce:
Oss, Holandia
Język:
Angielski

stanowisko

Kontakt

do rekrutera

Oferujemy
  • Wynagrodzenie: 460,00 - 470,00 € netto tygodniowo
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie opłacane przez pracodawcę
  • Zakwaterowanie blisko miejsca pracy
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Maska & ubranie robocze zapewnione przez pracodawcę
  • Dla początkujących spawaczy poniżej 25 roku życia możliwość 3 miesięcznego szkolenia

( wymagane minimum 6 m-cy doświadczenia w spawaniu i montażu na podstawie rysunku technicznego )

Zakres obowiązków
  • Spawanie i składanie na podstawie rysunku technicznego konstrukcji części maszyn (mini loader) & konstrukcji mostów - powtarzalna praca.
  • Przez pierwsze 3 miesiące praca na 1 zmianę
  • Po 3 miesiącach praca w systemie rotacyjnym - 1 tydzień na rano, 2 tydzień na popołudnie ( stawka godzinowa na popołudniowej zmianie wyższa o 14% )
  • Możliwość negocjacji stawki po 4 miesiącach

UWAGA :

pierwszego dnia pracy 2-3 godzinne wprowadzenie do firmy & test spawalniczy - niepłatne

Wymagania
  • Aktualne cv w j.angielskim
  • Dobra znajomość rysunku technicznego - warunek konieczny
  • Doświadczenie w spawaniu metoda 135 lub 136 i montażu konstrukcji
  • Komunikatywna znajomość j.angielskiego - warunek konieczny
  • Własne ubranie robocze ( w razie braku ubrania roboczego pracodawca pokrywa 50% kosztów ubrania, czyli około 35/ 40€ )
  • Certyfikaty spawalnicze mile widziane
  • Chęć pracy w systemie rotacyjnym ( po 3 miesiącach )
  • Własne ubranie robocze i buty ochronne
  • Własna pościel (lub koc, śpiwór, poduszka)
  • Własne przybory kuchenne (garnek, talerz, kubek, sztućce)

Administratorem danych jest WORK 4 YOU GLOBAL sp. z o.o.. z siedzibą w Rybniku Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

stanowisko