STOLARZ w Würzburg-produkcja łodzi (AGP)

Opis oferty
Data:
15.01.2021
Nr ref.:
DE
Miejsce:
Würzburg, Niemcy
Język:
Niemiecki

stanowisko

Oferujemy
  • Wynagrodzenie 12€ brutto za godzinę
  •  40€ netto  diety za każdy przepracowany dzień
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Składki odprowadzane w Niemczech
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania  (pokoje 1 osobowe w hotelach bądź pensjonatach, koszt ok. 350-450 € netto miesięcznie)
Zakres obowiązków
  • Montaż mebli na linii produkcyjnej i stolarni
Wymagania
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie na ww. stanowisku min 3 lata (warunek konieczny)
  • Prawo jazy oraz własny samochód  (warunek konieczny)

Na ofercie wymagane jest przeprowadzenie testu na COVID 19, zaraz po przyjeździe na zakwaterowanie.

Koszty testu pokrywa pracodawca.

Administratorem danych jest WORK 4 YOU GLOBAL sp. z o.o.. z siedzibą w Rybniku Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

stanowisko