Wyszukaj ofertę spośród ofert

Operator CNC

Numer telefonu: +48 71 744 3146
Miejsce pracy: Tilburg, Holandia
Stanowisko: Specjalista
Termin zlecenia
od: 19.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 19,08 € / h brutto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Wynagrodzenie
€19,08 za godzinę

Akceptowane języki
Angielski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
Tilburg

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Chromalloy jest międzynarodową firmą technologiczną, specjalizującą się w innowacyjnych rozwiązaniach dla silników turbin gazowych. Chromalloy dostarcza rozwiązania mające na celu zmniejszenie kosztów produkcji i wydatków oraz wydłużenie żywotności silników dla producentów oryginalnego sprzętu, komercyjnych linii lotniczych, wojska oraz firm z branży naftowej, gazowej i energetycznej.
Jako Operator CNC będziesz odpowiedzialny za obróbkę metali na podstawie rysunków technicznych. Będziesz ustawiać i korygować maszyny, zmieniać narzędzia i sprawdzać jakość. Będziesz pracował jako operator CNC na stanowisku frezowania/toczenia lub szlifowania.
Będziesz pracować od poniedziałku do piątku na zmiany od 07:00 do 15:45 i od 15:30 do 01:15, za co otrzymasz dodatki. W jednym tygodniu będziesz pracował na porannej zmianie, a w drugim na wieczornej. Będziesz pracować od 32 do 40 godzin tygodniowo, z możliwością pracy w nadgodzinach. Skorzystaj z szansy na zdobycie kontraktu w Chromalloy!
W pierwszych dniach otrzymasz wprowadzenie, instrukcje bezpieczeństwa i szkolenia, aby poznać firmę i działalność. W stołówce możesz codziennie otrzymać darmowe świeże owoce i cieszyć się przerwą z kolegami. Po dłuższym czasie pracy otrzymasz odzież roboczą od Chromalloy. Dołącz do tego zespołu jako Operator CNC!

WYMAGANIA

  • Być sprawnym fizycznie i silnym
  • Posiadać doświadczenie jako Operator CNC
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
  • Znajomość języka holenderskiego i/lub angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Praca na linii montażowej
  • Frezowanie/ toczenie CNC lub szlifowanie CNC
  • Obsługa maszyn
  • Zmiana narzędzi
  • Przygotowywanie zamówień
  • Sprawdzanie jakości
  • Dbanie o miejsce pracy

UDOGODNIENIA

  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7