Wyszukaj ofertę spośród ofert

Elektromechanik

Numer telefonu: 500807111
Strona internetowa: paretti.pl
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie, Polska
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 27.03.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 5 500 zł - 7 300 zł / miesiąc brutto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku: Elektromechanik.

WYMAGANIA

  • Cel - doskonalenie wydajności powyżej budżetu.
  • Nieustanna redukcja liczby usterek powstałych z powodów technicznych.
  • Utrzymanie ruchu: prowadzenie prac konserwacyjnych zgodnie z harmonogramem przewidzianym dla każdej maszyny.
  • Eliminacja “doraźnych/prowizorycznych napraw”. Poziom nieplanowanych przestojów odnotowywany i redukowany.
  • Standardy czystości utrzymywane na poziomie pozwalającym na spełnienie wymagań audytów, poprzez planowane inspekcje:
  • Zasobów produkcyjnych
  • Miejsca pracy
  • Szaf z narzędziami
  • Realizacja działowych wskaźników KPI.
  • Realizacja zakładowych celów odnośnie wskaźnika OEE.
  • Dokumenty i raporty utrzymania ruchu aktualizowane na bieżąco.
  • Realizacja celów SMART ustalonych podczas Oceny Efektywności i Rozwoju.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Zapewnia realizację zadań związanych z utrzymaniem wyznaczonych linii / maszyn w ruchu na czas i w bezpieczny sposób oraz zapisów z przeprowadzonych prac. Dotyczy to zarówno zadań elektrycznych, jak i mechanicznych.
  • Planuje i przygotowuje zadania dotyczące wyznaczonych linii.
  • Jako członek załogi, wykonuje zadania wymagane dla danych linii.
  • Odpowiada za skuteczną komunikację w ramach własnej zmiany oraz z pozostałymi zmianami na temat stanu technicznego wyznaczonych linii / maszyn.
  • Pozostawia zakład w pełni operacyjny po zakończeniu zmiany i realizuje efektywne przekazanie zmiany wraz z mechanikami zmianowymi. Prowadzi zapisy z przestojów linii spowodowanych pracami technicznymi.
  • Prowadzi stosowne zapisy dotyczące części wykorzystanych do napraw i prac konserwacyjnych, w odniesieniu do linii/wyposażenia.
  • Współpracuje z Kierownikiem utrzymania ruchu i personelem magazynu w celu zaplanowania i zamówienia materiałów potrzebnych naprawy do maszyn i urządzeń.
  • Współpracuje z Kierownikiem Zmiany i zapewnia obsadę potrzebną do zapewnienia technicznego wsparcia dla produkcji.
  • Zapewnia odpowiednie zapisy z przestojów linii, we właściwym systemie (SAP). Celem jest identyfikacja możliwości i wdrożenie działań doskonalących w porozumieniu z Pracownikami produkcyjnymi.
  • W porozumieniu z Pracownikami produkcyjnymi przeprowadza przezbrojenia linii, włącznie z programem SMED i innymi działaniami w ramach „lean manufacturing”.
  • Przeprowadza prewencyjne prace konserwacyjne zgodnie z ustalonym harmonogramem.
  • Bierze udział (gdzie to możliwe – wprowadza własne) w projektach doskonalących.
  • Prowadzi szkolenia techniczne dla Pracowników produkcyjnych i stażystów / praktykantów utrzymania ruchu na wyznaczonych liniach / maszynach.
  • Doskonali swoją wiedzę i umiejętności, buduje bazę umiejętności elektrycznych, wymienia się wiedzą ze Współpracownikami.
  • Zapewnia utrzymanie i doskonalenie standardów czystości.
  • Zapewnia spełnienie wymagań prawnych w odniesieniu do stref ATEX i innych, włącznie z procedurami kontrolnymi.
  • Zna zasady działania systemów alarmowych ppoż w zakładzie oraz zasady awaryjnego odcięcia prądu.
  • Działa zgodnie z systemem zezwoleń i innymi systemami w zakresie BHP i ochrony środowiska.
  • Wykonuje zlecone prace spawalnicze.

UDOGODNIENIA

  • praca w przyjaznej atmosferze
  • duże możliwości rozwoju
  • wzrost finansów wraz z wzrostem kompetencji
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia zdrowotnego
  • dofinansowanie do posiłków oraz transportu do pracy
  • z funduszu świadczeń socjalnych: dofinansowanie do wczasów („wczasy pod gruszą”), bony świąteczne
  • Multisport i karnety rehabilitacyjne