Wyszukaj ofertę spośród ofert

Pracownik transportu wewnętrznego

Numer telefonu: 500807111
Strona internetowa: paretti.pl
Miejsce pracy: Opole, Polska
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 18.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 4 700 zł / miesiąc brutto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku: Pracownik transportu wewnętrznego.

WYMAGANIA

  • Wymagane uprawnienia UDT,
  • Gotowość do pracy na 3 zmiany w systemie czterech brygad.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Załadunek samochodów z dostawami wyrobów gotowych.
  • Rozładunek samochodów z dostawami surowców i opakowań.
  • Transport surowców i opakowań.
  • Prace porządkowe na wydziale.
  • Foliowanie palet.
  • Udział w działaniach usprawniających standardy bezpieczeństwa, jakości, ochrony środowiska.

  • umową o pracę przez agencję lub bezpośrednio u pracodawcy ( możliwość pracy na umowę zlecenie)
  • premie za wydajność, bezwypadkowość,
  • dofinansowanie do dojazdów