Wyszukaj ofertę spośród ofert

Operator programista CNC

Numer telefonu: 500807111
Strona internetowa: paretti.pl
Miejsce pracy: Chróścice, Polska
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 27.03.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 5 300 zł - 7 000 zł / miesiąc brutto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku: Operator programista CNC.

WYMAGANIA

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego i obsługi narzędzi pomiarowych
  • umiejętność obsługi komputera
  • precyzja, dokładność
  • motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • inicjatywa do nauki i rozwoju zawodowego
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14/14-22/22-6)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • uzbrajanie, ustawianie i programowanie maszyny CNC
  • samodzielny dobór technologii, narzędzi i parametrów skrawania
  • wykonywanie detali na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej
  • kontrola jakości detali wykrawanych przez maszyny

  • stabilne warunki zatrudnienia w ciągle rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę na pełny etat
  • rozwój: szkolenia, kursy, warsztaty rozwojowe, dofinansowanie studiów i eventy integracyjne z Akademią Protec
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie: uznaniową, frekwencyjną, zespołową
  • pełne wdrożenie do pracy i wsparcie na każdym etapie rozwoju
  • pracę w przyjaznym zespole
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • dodatkowe benefity: bony podarunkowe i paliwowe, program poleceń pracowniczych, gadżety firmowe, paczki i premie świąteczne, etc.