Wyszukaj ofertę spośród ofert

Operator maszyn

Numer telefonu: 500807111
Strona internetowa: paretti.pl
Miejsce pracy: Opole, Polska
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 27.03.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 4 500 zł / miesiąc brutto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku: Operator maszyn.

WYMAGANIA

  • Zmysł techniczny, zdolności organizacyjne
  • Doświadczenie zawodowe w środowisku produkcyjnym
  • Książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia
  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku, w systemie 3-zmianowym

DODATKOWE INF:
Praca w temperaturze kontrolowanej (w większości obszarów u nas jest temp 4-6 st C), ale mamy też obszary cieplejsze.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Obsługa maszyn i urządzeń służących do produkcji dań gotowych (przygotowanie, ustawianie parametrów, uruchamianie, korygowanie ustawień, przezbrajanie, wyłączanie)
  • Kontrolowanie przebiegu procesu produkcyjnego (wydajności linii, jakości produktu)
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą
  • Zgłaszanie awarii i problemów technicznych
  • Czyszczenie linii produkcyjnej, prace porządkowe na stanowisku pracy

UDOGODNIENIA

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio u pracodawcy
  • Premię frekwencyjną
  • Stabilne warunki zatrudnienia (pewna branża nawet w czasie pandemii)
  • Pełne wdrożenie i przeszkolenie na stanowisku pracy
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet socjalny (karty upominkowe, dofinansowanie do kart -Multisport, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży, imprezy integracyjne)
  • Nielimitowany dostęp do produktów firmy w czasie godzin pracy