Wyszukaj ofertę spośród ofert

Tokarz CNC

Numer telefonu: 500807111
Strona internetowa: paretti.pl
Miejsce pracy: Strojec, Polska
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 27.03.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 4 500 zł - 5 500 zł / miesiąc brutto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku: Tokarz CNC.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie zawodowe techniczne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego na poziomie podstawowych
  • Wiedza techniczna /zawodowa
  • Podstawowa znajomości zagadnień dot. obróbki skrawania
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (podstawowymi)
  • Zorientowanie na jakość
  • Dobra organizacja pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Obsługa tokarek CNC
  • Kontrola jakości na stanowisku pracy
  • Obróbka zgodnie z wyznaczoną technologią
  • Ustawienie parametrów maszyn i monitorowanie procesu skrawania w celu zapewnienia optymalnego czasu pracy
  • Dbałość o czystość miejsca pracy
  • Przestrzeganiem obowiązującego regulaminu pracy, zasad oraz przepisów BHP
  • Dbaniem o stan techniczny maszyn, urządzeń i narzędzi pomiarowych

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę
  • ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ PRACODAWCĘ
  • Możliwość rozwoju i szkoleń
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego