Wyszukaj ofertę spośród ofert

Lakiernik proszkowy

Numer telefonu: 500807111
Strona internetowa: paretti.pl
Miejsce pracy: Opole, Polska
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 27.03.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 29 zł - 35 zł / h brutto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku: Lakiernik proszkowy.

WYMAGANIA

  • wykształcenie min zawodowe
  • mile widziane doświadczenie jako lakiernik proszkowy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • lakierowanie konstrukcji stalowych
  • dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy
  • kontrola jakości polakierowanych elementów
  • obsługa urządzeń związanych z procesem
  • przygotowanie elementów do malowania

UDOGODNIENIA

  • atrakcyjne wynagrodzenie 29 - 35 zł/h brutto,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.