Wyszukaj ofertę spośród ofert

Staż w dziale Utrzymania Ruchu

Numer telefonu: 500807111
Strona internetowa: paretti.pl
Miejsce pracy: Opole, Polska
Stanowisko: Praktykant / Stażysta
Termin zlecenia
od: 27.03.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 5 500 zł - 6 000 zł / miesiąc brutto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku: Staż w dziale Utrzymania Ruchu.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie kierunkowe- automatyka, elektronika itp.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Umiejętności organizacyjne, analityczne
  • Szybkość w podejmowaniu decyzji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Przygotowanie wymaganej dokumentacji technicznej
  • Współpraca z zespołem inwestycyjno-produkcyjnym- wsparcie w projektach
  • Analiza procesu produkcyjnego w tym generowanie działań usprawniających
  • Współpraca z działem utrzymania ruchu w celu utrzymania parku maszynowego w dobrej kondycji

UDOGODNIENIA

  • Praca w firmie nastawionej na rozwój pracowników
  • Podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie nowych uprawnień
  • Dobre wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie dojazdu do pracy, kartę MultiSport, kartę LUX MED, dofinansowanie do nauki.