Wyszukaj ofertę spośród ofert

Magazynier

Numer telefonu: 500807111
Strona internetowa: paretti.pl
Miejsce pracy: Opole, Polska
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 27.03.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 4 500 zł - 5 000 zł / miesiąc brutto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku: Magazynier.

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w pracy jako Magazynier;
  • Uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT;
  • Doświadczenie w obsłudze programów WMS , SAP;
  • Dobre kompetencje komunikacyjne;
  • Dokładność;
  • Możliwość pracy w systemie 3 zmianowym;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Zamawianie surowców i opakowań na produkcję;
  • Przyjęcie dostaw opakowań i surowców;
  • Załadunki zwrotów do magazynów zewnętrznych;
  • Obsługę magazynów przywydziałowych;

  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową lub umowę o pracę
  • praca w międzynarodowej firmie o uznanej marce, nastawionej na rozwój pracowników, ceniącej różnorodność i tolerancję w organizacji;
  • pakiet benefitów, w tym m.in. pakiet LuxMed (w tym przychodnia przyzakładowa), kartę Multisport oraz dofinansowanie do dojazdu do pracy (zależnie od odległości od miejsca zamieszkania do miejsca pracy - w obrębie Opola 99 zł), atrakcyjne dodatki urlopowe i świąteczne, premie wydajnościowe;
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (szkolenia na wciągniki i wciągarki, szkolenia energetyczne itp);