Elektryk Budowlany i Przemysłowy - Stawka godzinowa + dodatki

Numer telefonu: 0049 2235 988990
Strona internetowa: www.smartjobs.de/pl
Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 06.05.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 3 000 € / miesiąc netto
Język: niemiecki

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Poszukujemy doświadczonych elektryków (budowlanych i przemysłowych)- posiadamy oferty pracy w różnych rejonach i miastach Niemiec (w zależności od kwalifikacji, doświadczenia i preferencji Kandydata).

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w zawodzie elektryka.
  • Ukończona szkoła elektryczna lub podobne wykształcenie mile widziane.
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego.
  • Umiejętność efektywnej pracy w grupie.
  • Sumienność i samodzielność w działaniu.
  • Posiadanie prawa jazdy i samochodu będzie dodatkowym atutem.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Diagnozowanie usterek w systemach elektrycznych.
  • Montaż nowych urządzeń elektrycznych.
  • Konserwacja istniejących systemów elektrycznych.
  • Naprawa usterek w systemach elektrycznych.
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania istniejących systemów elektrycznych.
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych.
  • Przeprowadzanie testów i ocena sprawności systemów elektrycznych.
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia efektywnego działania systemów elektrycznych.
  • Utrzymywanie zgodności z obowiązującymi przepisami i normami dotyczącymi bezpieczeństwa i jakości pracy w zakresie elektryki.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzanymi naprawami i konserwacją systemów elektrycznych.

UDOGODNIENIA

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i zaangażowania. Począwszy od 15€/h + 6€/h diety.
  • Premia powitalna - 200€.
  • Premia za polecenie nowego pracownika - 300€.
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony.
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych z dodatkowym wynagrodzeniem + 25%.
  • Regularne podwyżki wynagrodzenia.
  • Systematyczne wypłaty do 15. dnia każdego miesiąca.
  • 30 dni urlopu w ciągu roku.
  • Bezpłatne ubrania robocze o wartości do 200€.
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu).
  • Możliwość pracy w zespole (2-3 osoby) na wybranych projektach.