Wyszukaj ofertę spośród ofert

MECHANIK , 2687€-3277€/netto, stabilne zatrudnienie!

Numer telefonu: 696499949
Strona internetowa: polworks.pl
Miejsce pracy: Szlezwik, Niemcy
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 19.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 2 687 € - 3 277 € / miesiąc netto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę i ubezpieczenie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu

- zorganizowany nocleg

- wsparcie polskich koordynatorek

WYMAGANIA

Poszukujemy pracowników na stanowisko MECHANIK, gotowych do podjęcia pracy od zaraz!

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Polworks GmbH z siedzibą w Leher Landstraße 37 D-27607 Geestland/Langen (Germany).

Przetwarzamy Państwa dane osobowe, aby dopełnić obowiązków, które wynikają z przepisów prawa związanych z zakresem naszej działalności lub w związku z wiążącą nas umową. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw można pozyskać bezpośrednio w siedzibie naszej firmy.

Mają Państwo prawo do: uzyskania dostępu do swoich danych, zażądania sprostowania Państwa danych osobowych, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Praca przy naprawie i serwisie samochodów ciężarowych.

Mamy wiele ofert pracy w różnych branżach, które z przyjemnością Państwu przedstawimy i wspólnie dopasujemy odpowiednią propozycję.