Wyszukaj ofertę spośród ofert

Operator

Numer telefonu: +48 71 744 3146
Miejsce pracy: Tilburg, Holandia
Stanowisko: Specjalista
Termin zlecenia
od: 19.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 17 € / h brutto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Wynagrodzenie
€17,67 za godzinę

Akceptowane języki
niderlandzki, angielski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
Tilburg, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Chromalloy to międzynarodowa firma technologiczna specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach dla silników turbin gazowych. Chromalloy dostarcza rozwiązania zaprojektowane w celu zmniejszenia produkcji i wydatków oraz wydłużenia żywotności silników dla producentów oryginalnego sprzętu, komercyjnych linii lotniczych, wojska oraz firm naftowych, gazowych i energetycznych.
Jako operator będziesz odpowiedzialny za samodzielne wykonywanie operacji w ramach harmonogramu, zwykle z pomocą kilku osób. Praca operatora obejmuje trzy kluczowe procesy, takie jak:
1. Przygotowywanie: przestrzeganie obowiązujących przepisów wewnętrznych i zewnętrznych, czytanie rysunków i przygotowywanie dokumentacji, kontrola wizualna części przeznaczonej do obróbki, wybór i modyfikacja programów i/lub procesów obróbki.
2. Realizacja: Zaciskanie osprzętu/części i ewentualne jego rozkręcanie, ustawianie i obsługa maszyn, sprawdzanie postępów i regulacja maszyny/procesu oraz sprawdzanie wymiarów przy użyciu zatwierdzonych narzędzi pomiarowych.
3. Inne działania: Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów związanych z procesem/produkcją, w tym raportowanie, pomoc inżynierom w tworzeniu nowych procesów i metod pracy, drobna konserwacja zapobiegawcza.
Będziesz pracować na dwie zmiany od poniedziałku do piątku, poranną od 07:00 do 15:00 i popołudniową od 15:00 do 23:00. Łącznie praca będzie trwała około 40 godzin tygodniowo.
W pierwszych dniach otrzymasz wprowadzenie, instrukcje bezpieczeństwa i szkolenie, aby zapoznać się z firmą i działaniami. W stołówce można codziennie otrzymać bezpłatniee świeże owoce i cieszyć się przerwami z kolegami. Po dłuższym czasie pracy otrzymasz odzież roboczą od Chromalloy. Dołącz do tego zmotywowanego zespołu jako Operator!

WYMAGANIA

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadanie wiedzy na temat maszyn
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Przygotowywanie raportów
  • Kontrola części
  • Konfigurowanie maszyn
  • Konfigurowanie procesów
  • Obsługa maszyn
  • Praca z rysunkami technicznymi

UDOGODNIENIA

  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7