Wyszukaj ofertę spośród ofert

Stolarz, produkcja drzwi i okien z drewna

Strona internetowa: abcwork.eu/pl/strona-glowna
Miejsce pracy: Aarschot, Belgia
Stanowisko: Specjalista
Termin zlecenia
od: 18.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 17,20 € / h brutto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 17,20€ brutto/h
  • zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania, pokoje jednoosobowe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu
  • Zwrot początkowych kosztów przyjazdu do Belgii,

WYMAGANIA

  • doświadczenie jako stolarz minimum 5 lat
  • znajomość maszyn do obróbki drewna
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Firma zajmuje się produkcją drzwi, okien oraz bram z drewna
  • mierzenie materiałów i przygotowanie do obróbki
  • Obsługa maszyn stolarskich
  • składanie elementów i klejenie
  • lakierowanie

UDOGODNIENIA

Wyślij CV info@abcwork.eu
Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444 - Marlena lub +48 790 448 110 - Izabela.