Kucharz w polsko-włoskiej restauracji - praca w gastronomii Myślniew

Numer telefonu: +48609584530
Strona internetowa: jobsplus.pl
Miejsce pracy: Myślniew, Polska
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 18.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 3 500 zł - 5 000 zł / miesiąc netto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Nazywamy się Jobs Plus HR jesteśmy agencją zatrudnienia

Obecnie dla naszego Klienta, restauracji specjalizującej się w kuchni włoskiej oraz polskiej, poszukujemy osoby na stanowisko kucharza. Ośrodek jest zlokalizowany w malowniczej wsi Myślniew w południowej Wielkopolsce. Restauracja naszego Klienta dużą wagę przywiązuje do tradycji, rozwoju oraz ekologii - przyświeca jej idea życia w zgodzie z naturą.

Lokalizacja: Myślniew (wielkopolskie)

WYMAGANIA

W mowie: B2 , W piśmie: B1
  • doświadczenie w branży gastronomicznej - mile widziane na stanowisku kucharza
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w grupie
  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
  • mile widziane: wykształcenie gastronomiczne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Gotowanie
  • Przygotowywanie składników
  • Przygotowywanie stanowiska pracy
  • Tworzenie nowych dań

  • umowę o pracę na czas nieokreślony po 1-msc. okresie próbnym (do wyboru także umowa zlecenie)
  • widełki wynagrodzenia: 3500 - 5000 zł netto/msc. + premie weekendowe
  • pracę w systemie: wt.-pt. 15:00-21:00, sob.-ndz. 12:00-22:00
  • zwrot kosztów dojazdów do pracy
  • szkolenie stanowiskowe oraz możliwość rozwoju
  • ubezpieczenie grupowe
  • szansę na długoterminową współpracę
  • szybki i sprawny proces rekrutacji