Spawacz 135/136 (darmowe zakwaterowanie i dofinansowanie przelotu)

Numer telefonu: +48 510 281 546
Strona internetowa: jobforce.pl
Miejsce pracy: Mosjoen, Norwegia
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 19.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 250 NOK - 250 NOK / h brutto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów: 1

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48510281546 lub mailowego cv@jobforce.pl

Aktualnie dla naszego norweskiego klienta poszukujemy pracownika produkcji - montera - spawacza 135/ 136, na projekt w Mosjøen od zaraz .

Oferujemy

  • legalną pracę w norweskiej firmie (nie delegacja z Polski!)
  • norweską umowę o pracę, którą firma zawiera z pracownikiem w Norwegii
  • przygotowanie dokumentacji i pomoc w wyrobieniu norweskiego numeru podatkowego
  • feriepenger (pieniądze wakacyjne) w wysokości 10,2% od stawki godzinowej brutto (zależnie od projektu). Feriepenger jest wypłacane raz w roku (czerwiec/lipiec) i jego wysokość zależy od przepracowanych godzin na przełomie całego roku
  • warunki pracy, ubezpieczenie i wynagrodzenie według norweskich standardów,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • 37.5 godzin tygodniowo, możliwe nadgodziny
  • wynagrodzenie brutto 250 nok/h,
  • darmowe zakwaterowanie,
  • termin rozpoczęcia pracy 15-22 kwietnia, projekt długoterminowy (6 – 12 miesięcy)
  • Jednorazowe dofinansowanie do kosztów podroży na projekt do 2000 nok za okazaniem rachunku.
  • czas wolny uzgadniany indywidualnie, 6/2

WYMAGANIA

W mowie: B1 , W piśmie: A1

Wymagania stanowiska

  • udokumentowany staż pracy w zawodzie min. 4 lata, referencje,
  • umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej,
  • wykształcenie zawodowe mile widziane ukierunkowane,
  • samodzielność w wykonywaniu zadań pracy w zakresie spawania, ciecie palnikiem i szlifowania,
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego dobra,
  • certyfikat 135/136, nie musi być ważny
  • uprawnienia na wózki widłowe i suwnicę- wymagane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Spawanie na hucie i warsztacie - remont mieszadeł, ewentualnie wanien odlewniczych, prace montażowe, ciecie palnikiem, szlifowanie.

UDOGODNIENIA

darmowe zakwaterowanie i dofinansowanie przelotu