Mechanik (ciągniki i naczepy) * 18.80 € brutto/h + dodatki serwisowe + zmianowe + nadgodziny (PM)

Numer telefonu: 0048 32 440 14 74
Miejsce pracy: Sztokholm, Szwecja
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 18.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 18,80 € / h brutto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Nasz klient, firma serwisowa z okolic Sztokholmu,
poszukuje doświadczonych mechaników ciągników siodłowych oraz naczep

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane co miesiąc: 18.80 € brutto/ h + dodatki godzinowe: 18:00-06:00 (+ 3.26 € brutto/ h) + weekendy (od 12:00 w sobotę + 18 € brutto/h) + możliwość zaliczki
    (wypłata 15 dnia miesiąca)
  • Dodatki serwisowe poza godzinami pracy: 18:00-06:00 = 14.20 € brutto/ h, weekendy = 18 € brutto/ h,
    dyżur: 100 € brutto/ tydzień

WYMAGANIA

W mowie: B1 , W piśmie: A2

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM z ZDJĘCIEM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (A2/B1)
  • Jesteś doświadczonym mechanikiem (min 2 lata)
  • Posiadasz VCA (możliwość szkolenia na miejscu)
  • Masz własne ubranie robocze oraz buty ochronne
  • Mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżący serwis ciągników siodłowych, naczep oraz maszyn rolniczych. Do Twoich obowiązków będą należeć:

  • naprawa i konserwacja układów mechanicznych, pneumatycznych oraz elektryki i elektroniki
  • obsługa przyrządów narzędzi ręcznych i elektronarzędzi
  • dbałość o sprzęt i wyposażenie warsztatu
  • kontrola stanu technicznego pojazdów
  • diagnostyka komputerowa
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

  • Umowa na warunkach holenderskich (podpisywanie umowy w biurze od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00)
  • Zakwaterowanie (w pokojach 1- osobowych, koszt 600 € miesięcznie)
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym lub rowerem
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    ***** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) *****
  • Składki oraz podatki odprowadzane w kraju zatrudnienia
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Wsparcie naszych Konsultantów/ Koordynatorów w procesie zatrudnienia
  • Bezpłatne usługi rekrutacyjne

Zapraszamy do kontaktu:
rekrutacja@work4you.global
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)