Wyszukaj ofertę spośród ofert

Operator CNC Frezer/Tokarz

Numer telefonu: 570900317
Strona internetowa: dwabe.pl
Miejsce pracy: Łódź, Polska
Stanowisko: Inny
Termin zlecenia
od: 18.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 0,01 zł / miesiąc brutto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów: 1

Jeśli jesteś doświadczonym operatorem lub dopiero skończyłeś kurs i chcesz się szkolić w tym kierunku, ta praca jest dla Ciebie.

Najnowsze technologie, nowoczesny park maszynowy, innowacje i stały rozwój – to tylko część korzyści, które możesz otrzymać, dołączając do zespołu specjalistów wspierających klientów w obszarze automatyki i technologii w naszym oddziale w Łodzi.

WYMAGANIA

Oczekujemy:

  • Ogólnej wiedzy technicznej, umiejętności czytania rysunku technicznego i zdolności manualnych

  • Doświadczenia w obsłudze maszyn CNC lub kursów/szkoleń w tym kierunku

  • Umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Odpowiedzialności i sumienności

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Główne Zadania:

  • Wytwarzanie produktów zgodnie z technologią obróbki skrawaniem (CNC) zgodnie ze specyfikacją

  • Ustawianie programów i parametrów produkcyjnych maszyn do obróbki powierzchniowej metali

  • Zachowanie wysokiej jakości wytwarzanych produktów poprzez nadzór nad procesem produkcji oraz reagowanie na sytuacje niepożądane zgodnie z obowiązującymi standardami

  • Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki

  • Raportowanie wykonanej pracy w systemie produkcyjnym klasy ERP

UDOGODNIENIA

Gwarantujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym koncernie o wysokich standardach produkcji i stabilnej pozycji na rynku

  • Nowoczesny park maszynowy

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premie uznaniowe + premie za innowacyjne pomysły

  • Możliwość realnego nabywania kompetencji oraz wzrostu wynagrodzenia

  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed, ubezpieczenie grupowe

  • Szkolenia i kursy stanowiskowe, np. spawania

  • Bonusy świąteczne i paczki okolicznościowe

  • Nagrody jubileuszowe

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest DWABE Spółka z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Wólczańska 73/3. Przetwarzamy dane osobowe w celach związanych z rekrutacją na dane stanowisko. Kontakt w sprawach ochrony danych osobowych pod adresem email. Szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych zgodnie z RODO dostępne są na stronie dwabe.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DWABE Spółka z o.o. moich danych osobowych w celach związanych z prowadzoną rekrutacją, wykraczających poza zakres wskazany w art. 22 1 Kodeksu Pracy. Administrator poinformował mnie, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę wycofać poprzez złożenie oświadczenia w siedzibie Administratora bądź wysłanie oświadczenia na adres email.